Kompanijos istorija

Tarptautinės inžinerinės kompanijos Jurby Water Tech International istorija prasidėjo nuo nedidelės prekybinės firmos, įsteigtos 1992 metais. Aktyviai plėtodama veiklą, nuolatos tobulindama ir įsisavindama naujausias technologijas, kompanija perėjo prie aukštesnio kompleksiškumo laipsnio ir didesnio masto paslaugų teikimo vandens paruošimo, apdorojimo, valymo ir naudojimo srityse.

Jau daugiau kaip septyniolika metų mūsų specialistus vienija bendra ideologija, vieningas standartas bei profesionalus požiūris į keliamus uždavinius. Šiandien kompanija Jurby Water Tech International – tai vadovaujanti europinio lygio inžinerinė technologinė kompanija, teikianti klientams garantuotai optimalius sprendimus gamybinio, buitinio ir geriamojo vandens valymo ir paruošimo srityse.

Mūsų kompanijos vandens valymo kompleksai, technologijos bei cheminė produkcija sėkmingai naudojami daugiau nei 300 stambiausių įmonių Rusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir kitose pasaulio šalyse, esančiose beveik visuose planetos žemynuose. Mūsų paslaugų ir technologijų vartotojai - tai visų pramonės šakų bei įvairiausio mastelio įmonės, pradedant naftos holdingais ir stambiomis gamybinėmis įmonėmis ir baigiant sąlyginai nedideliais gamybos vienetais.

Kompanijos Jurby Water Tech International filialai yra Londone, Amsterdame, Maskvoje ir Kaune. Kompanija turi savas sandėlių patalpas bei logistikos centrus Maskvoje (Rusija) ir Kaune (Lietuva).