2014 05 27

Juodkalnijoje sėkmingai įvyko Jurby WaterTech International techninė konferencija

dsc06150_resize.jpg (thumb, 155x87)

Gegužės 20 - 23 dienomis Budvos mieste (Juodkalnija) įvyko techninė konferencija Šiuolaikinės vandens paruošimo ir nuotekų valymo technologijos pramonės įmonėms. Tarptautinės kompanijos Jurby WaterTech International produktai, sprendimai ir paslaugos. Renginyje dalyvavo daugiau nei 40 kompanijų atstovai iš 9 pasaulio šalių.

Konferenciją iškilmingai atidarė įmonės prezidentas ir CEO Viktoras Redko. Vadovas papasakojo apie įmonės formavimasį, jos plėtrą, struktūrą bei šiai dienai pasiektus, Jurby WaterTech International specialistų, rezultatus.

Po prezidento, savo pranešimus skaitė Inžiniringo bei Cheminio vandens paruošimo atstovai. Specialistai aptarė skirtingas temas, tarp kurių: „Modernios vandens nuotekų valymo technologijos. Įstatymo aktų reikalavimai ir normos“, „Naujausi Jurby WaterTech International technologianiai vandens paruošimo bei valymo sprendimai ir technologijos“, „Šiuolaikiniai vandens cheminio paruošimo metodai skirtingų pramonės šakų aušinimo sistemose“, „Žemo ir vidutinio slėgio garo katilų cheminio vandens paruošimo optimizuotos technologijos“ ir kt. Renginio metu taip pat buvo pristatyta įmonės projektavimo biuro, gamybos bei techninio aptarnavimo tarnybos darbo metodika.

Be techninės konferencijos dalies organizatoriai, taip pat, pasirūpino ir kultūrine programa. Šį kartą svečiai aplankė Juodkalnijos istorinį kultūros bei prekybos centrą — Kotoro miestą. Po ekskursijos konferencijos dalyviai leidosi į kruizą po Montenegro pakrante.

Konferencijos organizatoriai pažymi panašių renginių organizavimo svarbą ir efektyvumą. Galimybė pristatyti naujienas ir asmeniškai pabendrauti kaip oficialioje, taip pat ir neoficialioje aplinkoje su klientais, užsakovais bei partneriais pasitaiko ne taip dažnai. Planuojama, kad sekančiais metais išaugs konferencijos dalyvių skaičius, o visiems pakviestiems svečiams bus suteikta galimybė asmeniškai dalyvauti sudarant pagrindinę konferencijos techninės programos dalį.

Nuotraukų galerija >>>