2013 01 30

Jurby WaterTech International tiekėjai iš viso pasaulio susirinks Lietuvoje

img_3180resized.jpg (regular, 245x184)Tarptautinė inžinerinė kompanija Jurby WaterTech International surengs seminarą-prezentaciją tiekėjams. Seminaras įvyks vasario 12 dieną kompanijos Kauno biure.

Seminaro metu bus pristatomas kompanijos 2013-2014 metų gamybos planas ir pateikiami bei patikslinami pagrindiniai reikalavimai planuojamiems pirkimams.

Jurby WaterTech International Tiekimo ir logistikos skyriaus direktorės Jolitos Gerčienės žodžiais tariant „mūsų kompanija ypatingą dėmesį skiria savo įrengimų, cheminių reagentų ir vandens ruošimo įrenginio komplektuojančių detalių kokybei. Šis seminaras – puiki galimybė aptarti su tiekėjais bendradarbiavimo planus, o taip pat pateikti potencialiems tiekėjams produkcijai taikomus reikalavimus. Šiandien kompanija savo sąraše turi daugiau kaip 100 tiekėjų, visi jie – pasauliniu mastu pripažinti gamintojai. Naujų tiekėjų produkcijos kokybė griežtai kontroliuojama“.

Planuojama, kad seminare dalyvaus daugiau kaip 500 svarbiausių pasaulinių gamintojų, gaminančių automatizacijos sistemas, žaliavas, metalo gaminius, vandens ruošimo įrenginio komplektuojančias detales ir kt.