2014 03 19

Sveikinimai su Tarptautine Kliento Diena!

hand.jpg (thumb, 146x104)Gerbiami Jurby WaterTech International klientai!                                            

Jurby WaterTech International sveikina Jus su Tarptautine Kliento Diena!

Mes dėkojame Jums už lojalumą, bendradarbiavimą, kritiką, lankstumą, supratingumą ir šypsenas.
Dėkojame, kad esate reiklūs ir unikalūs! Tai padeda mums tobulėti ir pateikti Jums aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas!

Mes turime šimtus priežasčių padėkoti Jums, bet svarbiausia tai, kad Jūs esate su mumis. Be Jūsų nebūtų ir mūsų.

 

Apie šventę

Pasaulyje egzistuoja daug švenčių, kurias žmonės švenčia atsižvelgdami į savo socialinę grupę — Pensininko diena, Boso diena, įsimylėjėlių diena, verslininko diena… Neseniai šiame sąraše atsirado dar viena šventė — Tarptautinė Kliento diena. Palyginus su datomis, turinčiomis kelių amžių tradicijas, Kliento diena dar tik pradeda populiarėti. Pirmą kartą ši šventė buvo švenčiama 2010 d. kovo 19. Kliento dienos šventimo pradininkais laikomi verslininkai iš Rusijos ir Lietuvos, bet šios šventės minėjimas sparčiai prasiplėtė po visą pasaulį.  

Pasaulyje egzistuoja daug švenčių, kurias žmonės švenčia atsižvelgdami į savo socialinę grupę — Pensininko diena, Boso diena, įsimylėjėlių diena, verslininko diena… Neseniai šiame sąraše atsirado dar viena šventė — Tarptautinė Kliento diena. Ši šventė buvo pradėta švęsti 2010 d. kovo 19. Kliento dienos pradininkais laikomi verslininkai iš Rusijos ir Lietuvos, bet šios šventės minėjimas sparčiai plinta po visą pasaulį.